Menu
Sepetim

Bağışıklık RSS Beslemesi

Dr. Ecz. Ziya Bayrak 06 Eki 0 4607
Balık yağı, denizlerin bize sunduğu değerli bir hediye, sağlığımızın doğal destekçisi. Piyasada çeşit çeşit ve marka marka bulunan bu ürünler arasında..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 07 Ağu 0 1236
Zayıf bağışıklık sistemi belirtileri başında sık hasta olmak ilk sırayı alır. Çünkü zayıflayan bağışıklık sistemi enfeksiyonlara karşı yeterli mücadel..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 05 Nis 0 1106
İnfluenza belirtileri konusuna girmeden önce influenza nedir sorusunun cevabını doğru ortaya koyabilmek önemlidir. İnfluenza halk arasında grip olarak..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 24 Mar 0 1207
Strep a bakterisi genellikle çocukları etkileyen bir bakteridir. Yakın temasla bulaşan bu bakteri, halk arasında Strep A virüsü olarak da bilinmektedi..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 16 Şub 0 1393
Folik asit düşüklüğü, dolaşım sisteminde etkin şekilde rol alan alyuvarların üretiminde önemli bir vitamin eksikliği olarak karşımıza çıkar. Peki vita..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 13 Oca 0 43289
Deve dikeni faydaları oldukça fazla olan kadim bir bitkidir. Çok çetin iklim şartlarında dahi yetişebilen bu bitki, geleneksel tıpta tedavi amaçlı ola..
Dr. Ecz. Ziya Bayrak 15 Eyl 0 2331
Probiyotik (Probiotik) sağlık için faydalı olan bir bakteri çeşididir. Mide ve bağırsak florasındaki dengenin korunmasına yardımcı olur. Probiyotik be..
Uzm. Ecz. Eyüp Çırak 19 Tem 0 2976
Bilimin ilerleyişine paralel olarak her geçen gün sağlık alanında yapılan çalışmalar da artmaktadır. Yapılan bazı çalışmalar neticesinde özellikle gel..
Uzm. Ecz. Eyüp Çırak 20 Haz 0 7425
Arılar dünya üzerindeki en önemli canlılardan biridir. Hatta kutsal dinlerde, kadim öğretilerde arılar tamamen yok olmadan dünyanın yok olmayacağına i..
Phytocenter 06 Haz 0 4083
Arıların enzimleriyle ortaya çıkan propolis, özellikle pandemi ve sonrasında  yoğun talep gören bir ürün oldu. Propolis ürününün insan sağlığı açısınd..
Phytocenter 27 May 0 5297
Yeşil çayın faydaları tüketim oranına bağlı olarak değişiklik gösterir. Her şeyin fazlasının zarar olduğu prensibi gereği, yeşil çayın da günlük tüket..
Uzm. Ecz. Eyüp Çırak 28 Nis 0 4001
Tüm dünyayı esir alan pandemi ile birlikte güçlü bir bağışıklık sisteminin önemi bir kez daha anlaşılmış oldu. Bağışıklık sisteminin güçlü olması gıda..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)