Menu
Sepetim

Hakkımızda

Uluslararası Standartlara göre üretilen etkin ve yüksek nitelikte ürünleriyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Zeheri Group-Phytocenter, tüketicilerin yaşam kalitesini artıran ürünleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.  Destek ve takviye edici gıdalar, bağışıklık sistemini güçlendirici vitamin takviyeleri, eklem ve kıkırdak sağlığını destekleyici ürünleri, balık yağları, erkek ve kadın sağlığını destekleyici “bitkisel ve arı destek ürünleri” ve dermokozmetik ürünler ile insanlığın hizmetindedir.

Phytocenter ailesi; Kaliteli, güvenilir, ileri teknolojilerle üretilmiş, etkinliği yüksek ürünleri tüketicilere sunmaktadır.

Biz Kimiz?

2018 yılında küçük bir ofiste başladık. Ailemizin doğal ürünlerle yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlıklı bir yaşam için neler yapabiliriz fikriyle yola çıktık. Tecrübelerimize aktarmak ve yüksek kaliteli doğal ürünleri sizlerle buluşturmak için üretici olduk.  Kataloğumuza önce gıda takviyeleri ve sonra kozmetik ürünler ekledik. Bugün sizlere en iyisini sunmak ve ürün envanterimizi geliştirmek için var gücüyle çalışan bir ekibiz.

Neden Biz?

Kendini sağlığa adayan bir ekibiz.

Doğal ürünlerin sağlık ve yaşam kalitesi için faydalarına inanan bir ekibiz.

Doğal ve organik ürünlerin doğada bulunmayan sentetik ürünlerden daha güvenli ve etkili olduğuna inanan bir ekibiz.

Phytocenter olarak ürünlerimizi ilk önce ailemizde kullanmak için geliştiren bir ekibiz.

“Bütüncül tıp” ile insanı zihin, beden ve ruhu ile bir bütün olarak değerlendiren ve “iyi olmayı hedefleyen” profesyonel tıp hekimleri, Farmasötik Teknoloji, Toksikoloji ve Fitoterapi alanlarında uzman eczacılar, Gıda ve Endüstri Mühendisleri ile sinerji oluşturan bir ekibiz.

Ekibimiz